معرفی دپارتمان ها در پویافام

خدمات شرکت ساختمانی پویافام در بخش های مختلفی ارائه می شوند که هر بخش تحت مدیریت مجزا هدایت می شوند. این بخش ها در شرکت پویافام به این شرح است:

دپارتمان فنی و مهندسی

واحد فنی و مهندسی پویافام به کمک متخصصين مجرب و با رعایت استانداردها و با استفاده از نرم افزارهای بروز در حوزه های مختلف از جمله مهندسی ساختمان، معماری، مهندسی مكانيك، تاسیسات، برق و ابزاردقيق و غیره به فعاليت در زمینه پيشبرد اهداف شرکت در پروژه های مختلف و همچنین امكان سنجی پيشنهادات فنی ارائه شده می پردازد.

دپارتمان بازرگانی

واحد تدارکات و بازرگانی در شرکت پویافام وظیفه عقد قرارداد با تولید کنندگان و فروشندگان كالا و محصولات و همچنین تجهیزات مختلف مورد نیاز در ساخت پروژه ها را بر عهده دارد. واحد مذکور با همراهی کارشناسان مجرب و واقف به مهندسی خرید، تمامی مراحل مربوط به تهیه ملزومات از جمله خرید و همچنین خدمات مربوط به حمل و نقل کالا را مدیریت و نظارت می کند.

دپارتمان مالی

واحد حسابداری و امور مالی، کلیه امور مالی مربوط به پروژه ها و همچنین امور بیمه ای را با کمک کارشناسان مجرب در این زمینه و با استفاده از نرم افزار های معتبر بر عهده دارد.

دپارتمان بهداشت-ایمنی- محیط زیست (HSE)

این واحد با توجه به ماهیت حوزه فعالیت شرکت پویافام در صنعت ساختمان، ارزیابی و کنترل ریسکهای ممکن در طول اجرای پروژه و ارائه راه های امن اجرای پروژه ها را بر عهده دارد. رعایت اصول بهداشتی، ایمنی و محیط زیست بر پایه استانداردهای ملی و بین المللی و توجه بر حفظ محیط زیست و همچنین کاهش حوادث ناشی از کار از وظایف مهم این واحد است.

دپارتمان امور اداری

این بخش تمامی امور در حوزه هماهنگی های بین بخشی در شركت، امور پرسنلی، روابط عمومی، بايگانی، آموزش و همچنین مكاتبات داخلی و خارجی شرکت، امور خدماتی و رفاهی كاركنان را زیر نظر داشته و مدیریت می کند.