شرکت ساختمانی پویافام یک شرکت انبوه ساز در تمام زمینه های تجاری، اداری و مسکونی با سال ها تجربه در زمینه انجام کلیه امور مرتبط با ساختمان سازی، در مدلهای پیمانکاری و مشارکتی می باشد.
پویافام فعالیت خود را از سال 1375 با همکاری و همدلی جمعی از جوانان با انگیزه و به صورت خانوادگی، آغاز کرد و در سال 1382 با ثبت شرکت با نام تجاری"شرکت مهندسی ساختمانی پویافام" جایگاه خود را در این عرصه تثبیت نمود.
این شرکت متشکل از واحد های مختلفی از جمله: مدیریت، کارشناسان اجرایی، حسابداری، طراحی، کارشناس امور اداری و کارپردازی می باشد که تمامی این واحدها وظیفه ی خود را به صورت مرحله به مرحله طبق برنامه ریزی و با درنظرگرفتن بهترین کیفیت، انجام می دهند.

مراحل همکاری با پویا فام

مراحل مربوط به مجوز های ساخت در شرکت پویا فام در ابتدای پروژه با اشراف به تمامی قوانین شهرسازی مورد بررسی و انجام قرار می گیرد که این مساله در استفاده بهینه از تمامی منابع مذکور نقش بسزایی دارد.
پویا فام در مرحله ساخت نیز با انتخاب متریال مناسب، صرف هزینه معقول، ارائه طرح های اجرایی و کاربردی با آخرین تکنولوژی ها و همچنین استفاده از متد های روز با در نظر گرفتن مسائل فنی و اجرایی، کیفیت ساخت و طراحی نهایی را مورد بررسی قرار داده و در نهایت، تایید مطالب فوق الذکر با یک بازدید سطحی از پروژه های اجرا شده این شرکت در مناطق مختلف شهر اصفهان و قیاس با آنها آنالیز می گردد.
شرکت ساختمانی پویا فام به عنوان یکی از بهترین انبوه سازان حال حاضر در شهر اصفهان، با استفاده از کادر مجرب در امر ساختمان سازی و همچنین استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، آمادگی خود را جهت هرگونه مشارکت معقول در زمینه های مختلف برای ارائه خدمات مربوطه به همشهریان عزیز اعلام می دارد.
طراحی و ساخت انواع پروژه های ساختمانی موفق با کاربری های متفاوت در برخی از مناطق سطح شهر اصفهان مثل خیابان مرداویج، شیخ صدوق، صائب ،آذر، اردیبهشت ،ابوالحسن، شهیدان و غیره و همچنین انجام پروژه هایی در کشورهای عراق و گرجستان از موفقیت های بارز شرکت پویا فام می باشد.

ویژگی ها و شعار شرکت ساختمانی پویافام

  • ساخت ابنیه ای کارآمد متناسب با کاربری مورد نظر کارفرمایان
  • طول عمر مناسب با حفظ بالاترین درجه کیفیت
  • هدیه دادن آرامش و آسایش به خریداران و کارفرمایان محترم با ارائه بهترین خدمات در زمینه ساخت و ساز
  • ارائه قیمت مناسب و معقول برای انجام خدمات مذکور
  • ارائه خدمات پس از فروش متناسب با پروژه ها