معرفی شرکت پویافام

شرکت انبوه ساز ساختمانی پویافام از سال 1375 فعالیت خود را در جمعی خانوادگی، آغاز کرد و در سال 1382 موفق به ثبت شرکت با نام تجاری "شرکت ساختمانی پویافام" شد. هدف از تاسیس این شرکت ساختمانی، طراحی و اجرای ساختمان های مختلف با کاربری های گوناگون از جمله تجاری، اداری و مسکونی بوده است. از جمله ارزش های بنیادی شرکت که می توان به آن اشاره نمود عبارتند از: ایجاد ارزش افزوده در مدیریت پروژه‌های ساختمانی و دانش فنی مورد نیاز، شهرت پویافام در کیفیت خدمات ارائه شده، تحقیقات هوشمندانه برای انتخاب بهترین موقعیت برای ساخت پروژه ها، توانمندی در زمینه ایجاد ارزش برای ذینفعان و سهامداران و توانمندی بالای پویافام در انبوه‌سازی مسکن.

این شرکت با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت پروژه‌های ساختمانی متعدد و همچنین با ارائه خدمات با کیفیت مهندسی و پیمانکاری به کارفرمایان عزیز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح موجود در بازار به عنوان یک شرکت موفق در زمینه طراحی و ساخت و ساز، افتخار خدمت به هموطنان عزیز را دارد. شرکت پویافام به عنوان شرکت ساختمانی علاوه بر داشتن سابقه اجرایی در شهر اصفهان، پروژه های موفقی را نیز در کشور های گرجستان و عراق نیز به ثمر رسانده است.
شرکت پویافام با توجه به احساس نیاز در حوزه صنعت ساختمان پا به عرصه ساخت و ساز نهاد و با ارائه خدماتی کامل در زمینه ساختمان سازی سعی بر مرتفع نمودن نیاز جامعه در حوزه مشکلات مربوط به نقشه برداری، نقشه کشی و کلیه امور ساختمان سازی کرده است. پویافام در تلاش است با تمامی امکانات موجود در این عرصه، حرکت به سمت موفقیت را تا تبدیل شدن به یکی از قطب های ساختمان سازی در ایران با سرعت و شتاب بالا انجام دهد. از دیگر اهداف پویافام پیاده سازی اصول نوین شهرسازی و توسعه ساختمان سازی بر مبنای اصول بنیادی در بخش مسکن و شهر سازی با بهترین کیفیت و رسیدن به سطح استاندارد های قابل قبول در این عرصه می باشد.
شرکت پویافام با مدنظر قراردادن اصل مشتری‌مداری و مهندسی ارزش و بکارگیری پرسنل کارآزموده، مجرب و کوشا و همچنین اولویت دهی به اصل تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد، توجه به کیفیت را در مرتبه نخست اهداف خویش قرارداده است. افتخار پویافام در تمام این سالها لطف خداوند متعال و همچنین اعتماد و رضایت مشتریان و کارفرمایان عزیزمان است.